قرص جوشان های ایر برای مقابله با آلودگی هوا

قرص جوشان های ایر

قرص جوشان‌ های ایر یک نوع مولتی‌ ویتامین تقویت‌کننده سیستم دفاعی بدن است که با آنتی‌اکسیدان‌های فراوان خود افراد را در برابر بیماری‌های مختلف مانند ناراحتی‌های تنفسی، مشکلات قلبی و … مقاوم می‌سازند. ما تا حد زیادی از ایجاد مانع در برابر ورود آلودگی‌های محیطی به بدن خود ناتوان هستیم و هرروزه حجم زیادی از این آلاینده‌ها همراه با هوا، غذا، آشامیدنی‌ها و … به ناخواسته وارد بدن ما می‌شوند. این آلودگی‌ها زمینه تضعیف سیستم ایمنی بدن را فراهم ساخته و موجبات ظهور بیماری را در بدنمان ایجاد می‌نمایند. قرص جوشان‌های ایر با تقویت این سیستم دفاعی فرد را از آسیب‌ها بر حذر داشته و از درگیر شدن به بیماری‌های مختلف مصون می‌سازد.

قرص جوشان های ایر چیست

قرص جوشان‌ های ایر از برند های هلث تولید شرکت دارو سلامت فارمد حاوی ترکیبات سودمندی است که اثرات مخرب رادیکال‌های آزاد در بدن را خنثی ساخته و فرد را برای طی یک دوره سلامتی مهیا می‌سازند. تضعیف سیستم دفاعی بدن فرد را مستعد بسیاری از بیماری‌ها می‌نماید و تنها یک اثر منفی بر بدن نگذاشته، بلکه کلکسیونی از امراض را به فرد تحمیل می‌سازد. در این حالت افراد بیمار، سالمندان، کودکان بیشتر در معرض این آسیب‌ها قرار داشته و با مخاطرات آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند. ازاین‌رو با مصرف منظم این قرص‌های جوشان می‌توان در کاهش اثرات نامطلوب این آلودگی‌ها گام‌های مؤثری برداشت و تا حد زیادی بدن را در برابر هجوم بی‌رحم آن‌ها بیمه ساخت.

های ایر

ترکیبات قرص جوشان‌ های ایر

با نگاهی تخصصی به ترکیبات قرص جوشان‌ های ایر درمی‌یابیم که این قرص‌ها حاوی مقادیر قابل‌توجهی ویتامین C، A و E بوده که با عملکرد آنتی‌اکسیدانی خود موجبات تقویت سیستم ایمنی، کاهش التهابات بدن و پیشگیری از نارسایی‌های قلبی را فراهم می‌سازند. همچنین کلسیم، زینک و سلنیوم نیز از مواد رایج موجود در این قرص‌ها هستند که مقدار مشخصی از آن‌ها در حفظ سلامت کلی بدن خصوصاً استخوان‌ها و تحریک ساخت سلول‌های ایمنی بسیار توانمند می‌باشند. ازاین‌رو با مصرف این قرص‌ها می‌توان در برابر استرس‌های اکسیداتیو، ابتلا به انواع باکتری و ویروس‌ها، بیماری‌های حاد تنفسی و … ایمنی یافت.

این قرص جوشان با طعم دلپذیر نارنگی و پرتقال به خوبی در آب حل شده و بدون ایجاد رسوب یک نوشیدنی مفید را برای شما به ارمغان می آورد.

دلایل محبوبیت قرص‌ جوشان در میان عموم

طعم خوب قرص‌های جوشان شاید اولین دلیلی باشد که افراد را ترغیب به انتخاب آن‌ها به‌جای داروهای خوراکی دیگر می‌کند. بعدازآن هم مصرف ساده‌تر و عدم بروز مشکلات معده‌ای بعد از تناول این داروها بر محبوبیت آن‌ها در نزد عموم افزوده است. البته مصرف بدون نیاز به اندازه‌گیری برخلاف ویتامین‌های پودری نیز سبب شده، قرص‌های جوشان فروش بالایی را به نسبت دیگر داروها تجربه نمایند. همچنین تأمین آب و مایعات کافی بدن که همراه این داروها نوشیده شده و اغلب در زمان بیماری و تب‌های شدید افراد بدان نیاز مبرم دارند، نیز از دیگر دلایل اهمیت این قرص‌ها می‌باشد. ازاین‌رو قرص جوشان‌های ایر نیز در همین راستا پرطرفدار بوده و البته فواید فراوان موجود در آن‌ها نیز مزید علت گشته و مصرفشان را باب میل بسیاری از افراد نموده است.

خرید قرص جوشان های ایر

فواید مصرف قرص جوشان‌ های ایر

اگرچه همان‌طور که اشاره نمودیم، مهم‌ترین تأثیر خوب قرص جوشان‌های ایر تقویت سیستم دفاعی بدن است، اما وجود انواع مختلفی از ترکیبات سودمند سبب شده، اثرات شگرف دیگری را نیز در این حین از های ایر شاهد باشیم که در ادامه به ذکر برخی از مهم‌ترین این فواید می‌پردازیم.

 • محافظت از دود سیگار:

عدم حضور در محافل عمومی امری غیرممکن است، حال‌آنکه در چنین فضاهایی افرادی بی موالاتی نموده و در معرض همگان به مصرف دخانیات روی می‌آورند. این امر سبب ورود حجم بالایی آلودگی از راه تنفس و شش‌ها به‌تمامی افراد حاضر در آن جمع می‌شود. با مصرف این قرص‌ها می‌توان اثرات منفی چنین فرآیندی را بر بدن خنثی ساخت و از مضرات مختلف آن به دور ماند.

 • تسریع بهبود زخم‌ها:

اگر شاهد کند بودن پروسه بهبود زخم‌ها در بدن خود هستید، شاید مهم‌ترین دلیل آن کمبود ویتامین‌ها، ریزمغذی‌ها و … در بدنتان باشد. با مصرف منظم های ایر می‌توان بر این عارضه فائق آمد و به تسریع بهبود زخم‌ها کمک نمود.

 • محافظت از بدن در برابر استرس‌های محیطی:

در دنیای فناوری‌های امروزی گویی استرس بخش جدایی‌ناپذیر زندگی بشر است که در طولانی‌مدت زمینه تضعیف ارگان‌های بدن را فراهم می‌سازد. استرس‌های فیزیکی و ذهنی عملکرد خوب اعضای مهم بدن را مختل ساخته و فرد را در آستانه دریافت انواع بیماری‌ها قرار می‌دهد. قرص‌ های ایر از بدن در برابر چنین استرس‌هایی محافظت می‌نمایند.

 • ممانعت از بروز آسیب‌های مواد شیمیایی سمی:

مواد شیمیایی سمی گاهاً در پروسه تولید، فرآوری، طبخ و … به چرخه مواد غذایی واردشده و توسط افراد به مصرف می‌رسند. به‌منظور ممانعت از بروز آسیب‌های این مواد می‌توان به مصرف های ایر روی آورد و از خطرات این مواد دور ماند.

 • خنثی‌سازی اثرات منفی داروها:

تمامی داروهای شیمیایی در طی پروسه درمان ‌بخشی از مواد سمی را وارد سیستم قلب و عروق می‌سازند. برای دفاع از بروز چنین مشکلی پزشکان توصیه می‌کنند تا بیماران به همراه داروها از مکمل‌های مولتی‌ ویتامین به‌منظور دفع مضرات داروها استفاده نموده و با این رویکرد اثرات سمی داروها را خنثی سازند.

 • جلوگیری از ابتلا به سرطان:

این قرص‌های جوشان یک مبارزه‌ی عالی را علیه بیماری‌های مزمن مانند سرطان‌ها در بدن مدیریت می‌کنند و هم از جنبه پیشگیرانه خوب ظاهر می‌شوند و هم در باب مقابله با پیشرفت و عود بیماری توانمند هستند.

 • بهبود عملکرد مغز:

وجود مقادیر قابل‌توجهی مواد معدنی در این قرص جوشان‌ سبب شده این مولتی‌ویتامین‌ها در عرصه بهبود عملکرد مغز و سیستم عصبی نیز به موفقیت‌های چشمگیری نائل شوند و تأثیرات شگرفی را بر این عضو حیاتی بدن بگذارند.

چگونگی مصرف قرص جوشان‌ های ایر و موارد منع استفاده آن

به علت اثرات سوئی که مصرف بی‌رویه قرص جوشان‌ های ایر بر بدن دارند مانند افزایش ترشح اسید معده، گرفتگی معده، حالت تهوع و … مصرف بیش از یک عدد در روز توصیه نمی‌شود. قرص را در آب یا هر مایع دیگری حل نموده و پس از آماده شدن با نی به‌منظور ممانعت از آسیب به دندان‌ها بنوشید. البته با تمام مزایایی که برای این قرص‌ها برشمردیم برخی از افراد برای مصرف منع پزشکی داشته یا باید زیر نظر متخصص تغذیه به استفاده از آن‌ها مبادرت ورزند که برخی از این افراد به این شرح می‌باشند:

 • خانم‌های باردار یا شیرده
 • افراد در حین مصرف مکمل‌های دیگر حاوی ویتامین و مواد معدنی
 • افراد مبتلابه بیماری‌های مزمن
 • بیماران تحت درمان با داروهای خاص

قرص جوشان های ایر

۶۸,۷۰۰ تومان

آنتی اکسیدان قوی برای محافظت در برابر آلودگی هوا

اطلاعات بیشتر