نمایش 1–12 از 50 نتیجه

برند سینره – Cinere Brand

شرکت دانش بنیان طبیعت زنده در سال ۱۳۷۶ با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی بنیان نهاده شد. این شرکت محصولات خود را تحت نام تجاری سینره به بازار عرضه نمود و پس از آن با جذب نیروهای متخصص و تلاش های مستمر در سال ۱۳۸۸ موفق به کسب عنوان برند برتر شد.
در حال حاضر برند سینره به پشتوانه کیفیت و کارایی برتر محصولات خود، موردتایید پزشکان متخصص و نشست های علمی معتبر در سطح داخلی و بین المللی، همچون آکادمی بیماری های پوست و مو در لندن قرار گرفته است.
ارائه مقالات متعدد و همکاری‌های نزدیک با متخصصان و دانش پژوهان داخل و خارج کشور از جمله دستاوردهای این شرکت است.

محصولات سینره

برند سینره دارای لاینهای مختلف در زمینه مراقبت از پوست و مراقبت از مو است و برای نیازهای مختلف پوست و مو محصولات متنوعی را عرضه کرده است.

محصولات مراقب از مو سینره

شامل محصولات تخصصی مراقبت از مو بانوان، انواع حالت دهنده مو، ترمیم کننده مو، انواع شامپوهای تخصصی با توجه به نیازهای ویژه مو مانند شامپو ضد ریزش، شامپو ضد شوره و … هستند.

محصولات مراقبت از پوست سینره

شامل محصولات تخصصی در لاینهای مختلف مانند محصولات پوست چرب، محصولات پوست معمولی تا خشک، انواع ضد آفتاب، محصولات ضد لک صورت و روشن کننده، و محصولات مخصوص افراد بالای ۴۰ سال مانند انواع ضد چروک هستند.

قیمت محصولات سینره

این برند تلاش کرده است تا در کنار استفاده از بهترین مواد اولیه و دانش روز، بتواند قیمت محصولات را نیز منصفانه نگه دارد تا مشتریان عزیز ایرانی به راحتی قدرت تهیه محصولات برند سینره را داشته باشند.

خرید محصولات سینره

داروخانه آنلاین تلفارما با فراهم آوردن طیف کاملی از محصولات برند سینره به شما در خرید محصول مورد نظر و دریافت آن در سراسر ایران کمک خواهد کرد.

در انبار موجود نمی باشد