نمایش دادن همه 8 نتیجه

برند اوتی

محصولات آرایشی برند اوتی (Ottie) منشا گیاهی داشته و یکی از برند های تولیدی کارخانه Nowcos کره جنوبی می باشد. این کارخانه فعالیت خود را از سال ۲۰۰۳ در کره جنوبی آغاز کرده است. کارخانه Nowcos کره جنوبی یکی از بزرگترین کارخانه های این کشور و جهان، در تولید لوازم آرایشی و مراقبت پوستی می باشد. محصولات این کارخانه با نام تجاری Ottie تحت لیسانس کشور آمریکا در چندین کشور جهان توزیع و پخش می گردد.

محصولات اوتی

ترکیبات اوتی بر پایه مواد گیاهی فرموله شده است و از عصاره بسیاری از گیاهان نظیر آلوئه ورا، گیاهان دارای ویتامین C، گیاهان آب رسان، روغن زیتون و … بهره برده شده است.

اوتی پیشرو به سوی تولید محصولات بهتر با علم به روز و نیاز مردم و ترکیب بهترین عناصر گیاهی فعال با استانداردهای بالای علمی، شما را در راه رسیدن به زیبایی یاری می نماید و با تاکید بر کیفیت، صداقت و احترام به مصرف کننده، سلامت پوست و زیبایی چهره شما را تضمین می نماید.

خرید محصولات اوتی

محصولات برند اوتی شامل انواع محصولات آرایشی و محصولات مراقبت پوست هستند. معروفترین محصولات این برند، انواع ماسکهای صورت است که با توجه به انواع پوستها و نیازهای مختلف هر کدام به بازار عرضه شده اند.

قیمت و خرید ماسک صورت اوتی

داروخانه آنلاین تلفارما انواع ماسک صورت اوتی با قیمت مناسب و ضمانت اصالت کالا را عرضه میکند.